Переваги онлайн-страхування
За кілька кліків, без паперів та візитів до страхових агентів.
5 хвилин на оформлення і готовий поліс вже у вас на імейлі.
Поліс завжди під рукою у вашому телефоні в додатку hotline.finance.
Електронний поліс є офіційним документом і не потребує друку.
Вартість Автоцивілки в Запоріжжі
Туристична страховка в Запоріжжі
Поліс страхування Зелена Карта в Запоріжжі
Європа і 15 країн світу

Популярні запитання користувачів
Які види страховок онлайн можна купити в Запоріжжі?
У Запоріжжі можна купити онлайн туристичну страховку, страховку на авто, Зелену картку, страховку на житло й інші.
Як вибрати страховку онлайн у Запоріжжі?
Вибирайте різні цінові категорії, набори опцій, а також фільтруйте та сортуйте так, як підходить саме вам. Ви точно знайдете страхову пропозицію онлайн у Запоріжжі, яка вам підійде.
Як оформити страховку онлайн у Запоріжжі?
Для оформлення страховки онлайн у Запоріжжі необхідні дані ваших документів, картка для оплати, інформація про авто та 5 хвилин вашого часу. Усе.
Як оплатити страховку онлайн у Запоріжжі?
У Запоріжжі оплатити страховку онлайн можливо просто, швидко та зручно за допомогою карти (і навіть у розстрочку).
Як отримати свою онлайн-страховку в Запоріжжі?
Опісля онлайн-оплати в Запоріжжі онлайн-страховка приходить на ваш імейл. Але її також можна знайти і в нашому зручному застосунку.
Як і де зберігати онлайн-страховку в Запоріжжі?
У Запоріжжі онлайн-страховку зручно зберігати в нашому функціональному застосунку. Але також її можна підтягнути в Дії або просто роздрукувати.
Страхування в містах України

Харків

Дніпро

Київ

Львів

Одеса

Вінниця

Полтава
Страхування в Запоріжжі
Свідомість людей у виборі обов'язкового і добровільного страхування штовхає шукати якісний сервіс. Адже правильний поліс — запорука фінансової стабільності при форс-мажорних обставинах. Сервіс онлайн-страхування hotline.finance пропонує клієнтам оформити страховку в Запоріжжі, попередньо ознайомившись з її можливостями, недоліками і перевагами. Весь процес переведений в режим онлайн — ви вносите необхідні дані, і після оплати договір надсилається на електронну пошту. Онлайн-страховка в Запоріжжі не має жодних ризиків і «підводних каменів». Вона котирується нарівні з паперовим варіантом. Але при цьому е-поліс не потребує друку. Достатньо просто зберігати його на пошті або в мобільному додатку hotline.finance. Страхування в Запоріжжі — шанс бути впевненим у завтрашньому дні.
Автострахування з hotline.finance
Існує два обов'язкових види автострахування, без яких водієві не можна сідати за кермо: автоцивілка в Україні та Зелена карта, якщо ви виїжджаєте за кордон.
ОСЦПВ або в народі автоцивілка — поліс, що захищає відповідальність водія перед третіми особами в разі ДТП. Страхова компанія бере на себе компенсацію постраждалій стороні за шкоду, яка була заподіяна ТЗ і здоров'ю. Сума виплати лімітована.
Принцип дії Зеленої картки такий же, як в автоцивілки. Тільки поліс захищає відповідальність водія за кордоном. Якщо ви зібралися виїжджати в сусідню країну, вам необхідно купити страховку в Запоріжжі на той термін, який ви збираєтеся там провести.
Туристична страховка в Запоріжжі
У чужій державі, особливо без знання місцевої мови, складно розв'язувати проблеми, що виникають зі здоров'ям. Саме тому кожному туристу варто оформити страховку в Запоріжжі перед виїздом за кордон. Туристична страховка в Запоріжжі доступна онлайн на hotline.finance. Купуючи тур. путівки, ми рідко цікавимося СК і покриттям поліса. Як правило, нам пропонують найдешевший варіант з базовими опціями. А його в більшості серйозних випадків недостатньо. Тому перш ніж відправитися за кордон, потрібно купити страховку в Запоріжжі з правильними послугами. Наприклад, важлива наявність компенсації при затримці або скасуванні рейсу, при втраті багажу. Дізнатися повну інформацію про програму та оформити страховку онлайн можна на hotline.finance. Для цього вам знадобиться тільки закордонний паспорт і дані про поїздку.





























Відгуки покупців із Запоріжжя
Не рекомендую! Все дуже погано для вас якщо ваш опонент винен в дтп і застрахован в ПЗУ.
Я вже є клієнтом даноі страховоі багато років, і жодного страхового випадку. 11.05.26 в моє припарковане авто віхали, пошкодивши при цьому дверку. Спочатку порахували 27 тис. На що я не погодився. Взяв рахунок з офіційного сервісу на 103 тис. І подав в страхову. Вчора 27.05.26 року офіційний сервіс підтвердив що рахунок закрито і будуть замовляти мені нову дверку.
Сама страхова спрацювала швидко, чітко, он-лайн. 0 питань. Не перший рік страхуюся в них і продовжу там страхуватися. Всі питання до сертифікованого СТО: розумію, що людей нема, але написати вчасно було б не важко. І це я обрала краще СТО з переліку від СК. Пугаюся уявити, що роблять найгірші...
Все сподобалось,потрапив в дтп не по своїй вині все підказали допомогли оформили,дякую працівникам Арсенал м.Хмельницький.Особлива подяка Андрію.Буду радити усім знайомим данну страхову компанію.
Жахлива страхова компанфя! Багато років користуюсь послугами цієї компанії і була до неї довіра. Але все змінилося після страхового випадку 01.03.2026. Потрапив в ДТП без моєї вини , оформили Європротокол , відразу повідомив страхову компанію та надав всі необхідні матеріали через додаток ARX. Відкрили справу по прямому врегулюванню по полісу ОСЦПВ. Згідно чинногозаконодавства (Закон 3720-ІХ) СТО була вибрана з переліку оприлюдненого на сайті ARX та в мобільному додатку і була погоджена з оператором безпосередньо після ДТП. До цього часу виплата на СТО не здійснена хоча автомобіль вже відремонтовано, співробітники компанії некомпетентні у питаннях врегулювання страхових випадків при ДТП ( справою займається відділ масових збитків в м. Запоріжжя , хоча ДТП трапилося у м.Львові та авто зареєстровано у цьому місті, начальник відділу Степаненко М.) , по телефону звя"затися неможливо, на мої запити на пошту приходять відписки - " справа розглядається" , висновок Судового експерта не береться до уваги... Всі терміни по врегулюванню страхового випадку завершуються і змушений готувати документи для судового розгляду, а шкода - була хороша СК.
Дуже крута компанія! Був страховий випадок. Все без проблем оцінилидуже добре зробив ремонт (легке похкодження бамперу) та ще й залишилось на пиво. Через місяць після ДТП вже були гроші на картці. Дуже вдячний компанії!
Можуть тижнями не брати слухавки. Більше не ногою сюди. До цього страхували багато машин в цій "конторі"
Прямое урегулирование не работает нормально, все проблемы вешают на тебя (хоть не виновник) оценку делают по какому одним им известному методу которая не сходится с независимой экспертизой примерно на 30% . Не реально хамское отношение страхового агента, который все время пытается подсунуть на подпись документы о том что согласен со всеми условиями страховой и не буду ничего требовать. Официальное СТО не принимают, машина 2018 года которая обслуживалась только на офицале, по их стандартам старая которую можно ремонтировать любыми совместимыми запчастями. В общем при ремонте на 600 000 грн, выплатили 200 000 и то со скрипом.
Был страховой случай по автоцивилке на 200т при том что у виновного была машина на литовских номерах .Решение по компенсации длилось 2месяца и ремонт 2 недели.В моем случае я доволен результатом.
Потрапив в ДТП 23.02.2026. Звернувся до страхової за прямим врегулюванням як потерпіла сторона. Здійснили огляд на СТО. Страхова присвоїла номер справи та передала матеріали в розрахунковий відділ. Через більше ніж місяць жодної інформації від страхової... після неодноразових звернень на гарячу лінію - ніякої інформації ( вірніше інформація одна - справа в розрахунковому відділі, максимальні строки не порушені.). 13.04.2026 - прийшла смс про заплановану виплату, сума значно менша за вартість ремонту. Написав відразу заяву на уточнення розрахунку суми відшкодування. 01.05.2026 - відповіді не має. Відповідального менеджера не має. Спілкуватись можна лише з оператором, яка нічого не знає, крім загальної інформації. Тягнуть справу до максимальних строків. При тому, що я страхують в цій компанії не перший рік - клієнтоорієнтовності нуль! Чи захочу я ще раз страхувати авто в цій компанії - однозначно ні! Не рекомендую нікому!!!